Úspora času a peněz pro investory, účinnost a bezpečnost investičního procesu a také transparentní a jistá záruka – tak Menard rozumí komplexní služby a to nás odlišuje od jiných společností.

Věděli jste, že je možné se vyhnout 30% zbytečných investičních nákladů díky dobré přípravě geotechnické části stavebního procesu, což znamená přesnou diagnózu, optimální projekt a pečlivou přípravu realizace?

Nikdy nehledíme pouze na jeden úsek práce. Během realizace se soustředíme na dobro celého investičního procesu. „Udělal jsem to, co jsem měl, zbytek je mi jedno.“ – to není náš přístup. Jsme Vám k dispozici na každém kroku geotechnických prací – od momentu narození koncepce, přes průzkum pozemků, připravení projektu a proces získání stavebního povolení, až po realizaci investice a záruční dobu. S tímto přístupem je v každé části práce možné optimalizovat zákazníkův čas a peníze. Vyhýbáme se zbytečným nákladům a plýtvání času díky dobrému plánování, které je založené na dlouholetých zkušenostech. Získali jsme je jak během malých tak i velmi složitých geotechnických investic v tuzemsku i v zahraničí. Stručně řečeno: spolu se zpevněním půdního podloží můžeme provést celou řadu zemních a železobetonových prací. Příkladem může být provedení prací u takových investic jako např. Obchodní centrum Galeria Warmińska v Olštýně, bytový dům v Chojnicích nebo zajištění skalního masivu v Jastrzebé Górze. Další příklady můžete nalézt ve složce reference.